Rozměry, barva, váha a ostatní parametry

Kód:
011002337
Šířka:
620 mm
Hloubka:
700 mm
Váha:
16 kg
Počet balíků [ ks ]:
1
Nosnost [ kg ]:
130
Výška [ cm ]:
110-120
Hloubka sedu [ cm ]:
44
Materiál:
látka/plast
Barva:
černá/šedá
Šířka sedu [ cm ]:
37
Výška sedu [ cm ]:
46-57

Židle kancelářská šedá KA-R209 GREY

Zažijte bezkonkurenční úroveň pohodlí na pracovišti s naším houpacím kancelářským křeslem . Toto působivé křeslo v elegantním černém odstínu, zabalené do jemného hrubého lněného čalounění, vnese do každé kanceláře nebo domácnosti pocit elegance. Povrchová úprava látky půvabně obepne vaše tělo a nabídne vám styl i oporu. Bederní opěrný systém a čalouněné područky jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů a jsou pečlivě navrženy pro vaše maximální pohodlí a komfort po celou dlouhou pracovní dobu.

Toto kanclářské křeslo se pyšní promyšlenou ergonomií, kterou dokládají kvalitní plasty tvořící křížovou základnu každé židle. Vyvážené a stabilní černé nohy poskytují pevnou konstrukci, která účinně snižuje zátěž a podporuje zdraví postury. Elegantní ladnost tohoto minimalistického designu navíc dokonale ladí s jakoukoli estetikou.

Naše odborně vyrobené kancelářské houpací křeslo , které je vybaveno pokročilými systémy naklápění doplněnými o aretaci zaručující bezpečnost, vám umožní přizpůsobit si preferovaný úhel sklonu pro lepší relaxaci. V neposlední řadě je také vybaveno přidanou funkcí opěrky hlavy, která umocní váš klid při každém předklonu. Podpora produktivity při práci a zároveň zajištění nerušené relaxace dělá z našeho kancelářského houpacího křesla luxusní volbu pro náročné jednotlivce i dynamické firmy.

Návod na montáž Židle kancelářská šedá KA-R209 GREY

Dostupnost

Podobné produkty

TIP měsíce

× Zavřít

Kontaktní formulář

×
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého dotazu.

×