Více ze série Moderní styl 441

Rozměry, barva, váha a ostatní parametry

Kód:
008000660
Šířka:
1456 mm
Výška:
1058 mm
Hloubka:
2054 mm
Váha:
135 kg
Barva:
Bílá
Material:
deska LTD
Matrace:
bez matrace
Rošt:
plynový píst

Postel 140 LYON Z02

Ložnice jako vaše soukromá, relaxační a odpočinková zóna hostům nepřístupná je místem, kde se potřebujete cítit skvěle a efektivně odpočívat. Pomůže vám v tom kvalitní stylový nábytek a dekorativní předměty. Díky využití nápadů odpovídajících vašemu vkusu a interiérovým trendům budete z efektu nadšeni.

Stylová postel 140 se zvednutým rámem , dostupná v rámci bílé série LION, je kus nábytku, který dokládá vysokou kvalitu použitých materiálů, zpracování a styl, který vám umožní přizpůsobit nábytek do moderního interiéru. Postel LYOZ02 140 je vyrobena z laminované dřevotřísky, odolné proti vlhkosti, mechanickému poškození, má plynový zdvih a úložné místo, umístěné pod celou plochou matrace i rámu.

Zvedací postel 140 ze série LION představuje kombinaci dekorů White Alpin s bílým leskem. Opěrka hlavy postele je zakončena čalouněnými panely, potaženými látkou příjemnou na dotek, vyznačující se mimořádnou odolností . Stylové čalounění má vlastnosti, které zabraňují pohlcování mokrých nečistot ( Water Repellent fabric ).

Rozměrově se postel vejde i do malé ložnice (šířka 145,6 cm, délka 205,4 cm a výška 105,8 cm. Bílá vytahovací postel 140 LION se perfektně hodí k nočním stolkům, které jsou k dispozici jako součást kolekce, a k truhle šuplíky a šatní skříň ze série LION bílá.

Dostupnost

Související produkty

Více ze série Moderní styl 441

Podobné produkty

× Zavřít

Kontaktní formulář

×
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého dotazu.

×