Víme, jak si zařídit bydlení svých snů

Co si představíte pod pojmem “bydlení snů”? Každý pravděpodobně něco jiného. Sto lidí,sto chutí. Možná i proto vznikl na České televizi pořad Bydlet jako. Designerský tým pod taktovkou Jany Strykové a Romana Zacha vytváří interiéry, které jsou pro diváky velkou inspirací. My jsme jako nábytek Jamall měli tu čest být jeho součástí. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa plného nápadu na bydlení.Možná se o krok přiblížíte právě k tomu vašemu snu.

Bydlet jako… hygge

Budete-li hledat nejšťastnější lidi, pravděpodobně jich mnoho najdete v severských zemích. Víte, jaký je jejich recept ke štěstí? Bydlení v hygge (čtěte “hü-ke”). V překladu to znamená pohodu, klid nebo krásnou chvíli. Bydlení v tomto duchu je přesně takové. Ale není to jen o designu, je to životní styl. V tomto díle se dozvíte, jak si takový interiér zařídit. Designérský tým navštívil i naší prodejnu, kde si vybral vhodný nábytek. Shlédněte celý díl online.

Bydlet jako... folkloristka

Rádi vzpomínáte na prázdniny u babičky na venkově? Milovníci folklorního stylu si přijdou v tomto díle na své. Designéři vykouzlili ze dvou komůrek a spousty starého, ale kvalitního nábytku pohodlný pokoj pro hosty. Podívejte se online a načerpejte inspiraci i pro své bydlení.

 

Bydlet jako… kouzelník

Jak vám obrázky napovídají, tentokrát se bude jednat o dětský pokoj pro školáky. Mnoho zákazníků s námi řeší problém malý pokoj pro holku i kluka dohromady. Patříte mezi ně? V tom případě neváhejte a koukněte na tento díl. Dozvíte se, jak vytvořit místo pro společné hry, ale také prostor s osobní zónou pro učení.

 

Máte dokoukáno? Doufáme, že pro vás díly byly obrovskou inspirací.

Za nábytek Jamall musíme poděkovat designerskému týmu, který si vybral i naši prodejnu při výběru vhodného nábytku. Věříme, že ani vaši důvěru bychom nezklamali. Proto pokud se rozhodnete pro změnu bydlení, obraťte se na nás.

× Zavřít