V čem je lepší nákup na prodejně

Současná doba je uspěchaná a mnoho z vás jistě oceňuje nákup převážně na internetu. Má to samozřejmě své výhody, které rozhodně nebudeme vyvracet. Proč je ale v případě nábytku často lepší zajít osobně do prodejny? V dnešním článku jsme pro vás shrnuli základní výhody. Pojďme na to.

1. Není nad osobní jednání

Vybrali jste si na e-shopu produkt, ale máte k němu ještě nějaké otázky? Není nic jednoduššího, než se zeptat přímo prodejce. Komunikace přes maily, messenger na Facebooku či telefonem může být někdy zbytečně zdlouhavá.

2. Prodejce vám poradí a pomůže s výběrem

Tento bod souvisí také s osobním jednáním. Nejste si jistí s výběrem, chcete poradit z hlediska materiálů a dalších věcí? Naši prodejci jsou na takové otázky připraveni.

3. Koupit nábytek přes internet, nebo ho vidět na vlastní oči a vyzkoušet je rozdíl

Vemte si například nákup sedačky. Jasně, vybíráte dle vašeho vkusu a stylu. Ale rozhodně chcete, aby také vyhovovala vašim nárokům a byla vám maximálně pohodlná. Aby taky ne, budete na ni jistě trávit mnoho času. Sedací soupravu si klidně vyhlídněte na internetu, ale následně ji určitě přijďte také vyzkoušet.

4. Na prodejnách je zboží, které na e-shopu nenajdete

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku zboží. Přesto některé produkty najdete pouze na prodejnách. Pokud svůj vysněný kousek nenajdete na e-shopu, vsaďte na jednu z našich mnoha prodejen.

5. Můžete nahlédnout do vzorníku

Líbí se vám konkrétní typ kuchyně, křesla nebo obývací stěny, ale barevně by se do vašeho bytu hodila jiná kombinace? Prodejci vám poskytnou náhled do vzorníků, který na internetovém obchodě nenajdete.

6. Hledejte inspiraci

Víte, že už je čas na změnu, ale nemáte žádnou představu o stylu nábytku? Projděte si prodejnu a načerpejte inspiraci. Případně se klidně zeptejte prodejců, co je aktuálně největším trendem.

Máme nejrozšířenější síť prodejen s nábytkem v ČR. Proto nás neváhejte navštívit. Pokud však přece jen oceňujete nákup z pohodlí domova, využijte našeho e-shopu. Jsme tady pro vás.

× Zavřít