4 trendy pro harmonizující domácnost

Podzim se nám už řádně přihlásil o slovo. Máme za sebou první mrazíky, a dokonce i menší sněhové nadělení. Zima už nám klepe na dveře. Možná se u vás začíná projevovat únava a úbytek energie. Vraťte se po náročném dni z práce domů do útulného prostředí, kde snadno zrelaxujete tělo i mysl. Poradíme vám, jak na to.

Obklopte se hřejivými materiály

Za okny šero a sychravo. Bez pořádné chlupaté deky se neobejdete. Přidá vám na pohodě a dokonale zahřeje. Už stačí jen kniha a teplý čaj. Krásně vypadají i ručně pletené plédy, přehozy a plyšové koberce, nebo povlečení na polštáře.

Vsaďte na trendy barvy

Patří sem všechny hluboké barvy, které působí uklidňujícím dojmem. Jedná se například o hnědou, tmavě zelenou a modrou. Výjimkou nejsou ani různé kombinace. Pozor, ať interiér není příliš ponurý. Myslete i na výrazné doplňky, které prostor oživí.

Interiér doplňte o svítidla

Brzy se stmívá a pro správnou útulnou atmosféru vystačíte i se správně zvoleným osvětlením. Stačí jedna lampička v koutě, nástěnné světlo, příjemně voňavé svíčky a kouzlo pohody a relaxu je na světě.

Při výběru nábytku myslete na praktičnost

Relaxovat v nepořádku, tak úplně nejde. Po hektickém dni pravděpodobně nebudete chtít hned uklízet. Vybírejte proto nábytek, který je minimální na údržbu. Berte na vědomí, jestli se v domácnosti pohybují malé děti či domácí mazlíčci. Zvažte typy materiálů a barvy. Na světlé sedačce nějaký ten flíček vznikne během chvíle a nenechá vás v klidu, dokud jej neodstraníte.

Doufáme, že jsme vás dnešním článkem alespoň trochu inspirovali. Klidně se s námi podělte o další tipy v komentářích na Facebooku. Budeme se těšit. 

Přejeme pohodový podzim a hřejivou zimu.

Váš Jamall nábytek

× Zavřít