Tipy na praktické kuchyně do panelového bytu

Téměř každá správná hospodyňka má svoji vysněnou kuchyň. Omezovat vás mohou akorát  finance a prostor. Naštěstěsti pro vás máme kuchyně, které jsou atraktivní a zároveń splňují rozměry v panelovém bytě. V dnešním článku vám představíme kuchyňské sestavy za lákavé ceny. Vybrané jsou nyní v akci se slevou až 30 %.

Kuchyňská sestava PANDA 

K dispozici je v rozměrech 120 cm, nebo 180 cm. Cena začíná na neuvěřitelných 4 990 Kč. Kuchyně je opravdu malá. Vhodná je tak pro sváteční kuchtíky, nebo například do garsoniery.

Kuchyňská sestava JUNONA

K dispozici je v rozměrech 240 cm ve světlé i tmavé barvě dubu. Patří mezi naše velmi oblíbené sestavy. Není divu. Jedná se o jednoduchý design za nízkou cenu 5 990 Kč.

Kuchyňská sestava FERRUM

Dodáváme ve velikosti 240 cm. Vybírat můžete ze světlého i tmavého provedení. Cena je 9 990 Kč. Zajímají-li vás podrobnější specifikace, přečtěte si je tady.

Kuchyňská sestava TITANIUM

I tato linka je dodávána v klasických rozměrech pro panelový byt, a to 240 cm. Černou a bílou barvu dvířek můžete kombinovat dle vašich představ. Vybírejte tady. Cena je 13 490 Kč.

Kuchyňská sestava EMPORIUM

Tato kuchyňská linka je dodávaná v sestavě 240 cm. Pro milovníky čistoty máme bílou variantu. Sestava se však dá různě kombinovat s šedou barvou dvířek. Všechny možnosti si můžete prohlédnout tady. Dle varianty je aktuální cena za 13 990 Kč, nebo 14 990 Kč.

V nabídce máme mnoho dalších kuchyňských sestav za akční ceny. Podívejte se online, nebo navštivte jednu z našich prodejen. Osobně se o vás postará vyškolený personál, který vám doporučí to nejlepší z našich hotových kuchyní. Pamatujte, kvalita je u nás na prvním místě.

× Zavřít