Proměna dětského pokoje aneb nábytek, který se přizpůsobí

Nákupem jednoho kusu nábytku to často nekončí. Rekonstrukce na míru je pro nás proto denním chlebem. Vyslechneme si přání klienta, bereme ohled na finanční možnosti a pustíme se do práce.

Jinak tomu nebylo ani pro naše klienty z Hradce Králové. Chtěli zrenovovat místnost pro jejich tříletou dceru. Do oka jim padla moderní nábytková série DROP v přírodních barvách.

Výhoda neutrálního nábytku spočívá v tom, že zároveň s dítětem roste. Je jasné, že holčička nebo chlapeček v předškolním věku mají jiné zájmy a představy, než v pubertě. Tento pokoj se snadno přizpůsobí. Ladí s každou barvou. Navíc kvůli různým tvarům systém DROP umožňuje přizpůsobení individuálním přáním. Rodiče proto nebudou muset za pár let řešit další rekonstrukci. To znamená méně starostí a jistá finanční úspora.

Pro zajímavost, tato renovace vyšla klienty na 22 550 Kč.

Pojďme se ale podívat, jak vypadal dětský pokoj před rekonstrukcí.

Nyní si malá Adélka svůj pohádkový svět užívá s jejími oblíbenými přáteli medvidka Pú. Má dostatek úložného prostoru pro své hračky, které se časem přizpůsobí jejím jiným potřebám. A kdo ví, možná v budoucnu přibude nový přírůstek v podobě bratříčka, a tak neutrální barvy přijdou určitě vhod.

Protože inspirace není nikdy dost, přinášíme vám další ukázky s využitím této designové nábytkové série. Tuto řadu tvoří celkem 20 prvků, se kterými vykouzlíte útulný prostor dle svých představ. Všechny si můžete prohlédnout na našem e-shopu, anebo na jedné z našich kamenných prodejen.

× Zavřít