Patchwork je trend v bydlení, který nikdy neomrzí

Když se řekne patchwork, možná si vybavíte bydlení vaší babičky. Aby taky ne. Kdysi se tato metoda hojně používala na výrobu přehozů a dek. Dnes se ale vrací znovu do módy a stává se velmi oblíbenou variantou potahu u nábytku. Na první pohled zaujme svou hravostí a jedinečností.

Kde patwchwork vznikl

Traduje se, že v 8. století našeho letopočtu bylo v Číně nalezeno buddhistické roucho sešité z pestrých hedvábných látek. “Boom” přišel ale až v 17. století v Anglii. Odsuď se rozšířil do Ameriky a dodnes se těší velké popularitě. Interiéroví designéři a milovníci trendy bydlení nedají na tuto metodu dopustit.

Kde se s patchworkem setkáme

Okouzlila vás tato metoda? V tom případě vám přinášíme skvělou zprávu. Využití patchworku je opravdu široké. S touto metodou si můžete zútulnit bydlení přes dlaždice, tapety, závěsy a v neposlední řadě nábytek.

Váš Jamall nábytek jde s dobou

Nebudeme vám lhát. Patchwork jsme si zamilovali. V prvé řadě ale myslíme na zájem našich zákazníků, u kterých je oblíbený. A které kousky jsou u nás nejpoptávanější? Pojďme se na ně podívat.

Křesla ušák jsou samy o sobě velmi žádaná. Vytváří ideální místo na odpočinek a bezpochyby jsou designovým doplňkem do každé domácnosti. Nezůstane bez povšimnutí u žádné návštěvy.

 

Tyto moderní židle si klienti často vybírají k jídelnímu stolu. Jsou pohodlné a každou jídelnu promění v útulné místo.

 

Hravé taburety vám přijdou vhod, pokud čas od času máte větší návštěvu. Dokonce jeden z nich disponuje úložným prostorem, který se dá skvělé využít na schovku novin, hraček nebo pletení.

      

V naší nabídce nechybí samozřejmě ani stylová pohovka, která se stane vaším úžasným společníkem při lenošení u krbu s dobrou knihou.

Na další zboží čalouněné v patchworku se můžete kouknout tady, nebo navštívit jednu z našich prodejen. Navíc můžete tyto výrobky nyní zakoupit až s 15% slevou. Neváhejte a rozmyslete se včas.

× Zavřít