Do školy s Jamallem

Každý žák, jak prvňáček, šesťák, nebo student střední školy, se bude postupně připravovat na nový školní rok. A mimo doplněný penál je pro ty naše rošťáky také důležité, aby si měli kde zpracovávat úkoly a učit se. Dbejte na to, aby Vaše děti měly praktický pracovní stůl a pohodlnou židli. Pár produktů Vám teď představíme. 

                       

Velmi oblíbený je cenově dostupný stůl (PC stolek B-007), který u nás najdete ve dvou barevných kombinacích – bílá/dub a antracit/dub. Díky svým rozměrům je vhodný i do menších prostor, avšak i přesto nabízí spousty úložných částí. Komín polic po levé straně můžete využít pro pracovní pomůcky, učebnice a květinu – dekorace v podobě živé květiny pomáhá více se soustředit a vzbuzuje pocit klidu. NÁŠ TIP!

 

Dalším atraktivním stolem je stůl ze systémů IQ (Dětský systém IQ) převážně určených do dětských pokojů. Nabízíme ve více barevných variantách – béžová, zelená a modrá. Korpusy skříněk jsou v šedé platině. Systém obsahuje mimo pracovního stolu, také komodu se zásuvkami, regál, skříň policovou, skříň  kombinovanou, skříň rohovou, postel, noční stolek a police.

             

Pokud hledáte více tematický nábytek, co třeba systém Numero? Výrazným prvkem tohoto nábytku jsou úchytky ve tvaru čísel. Nábytek z této sestavy je v základu dub bílý, který nabízíme v kombinaci s fialovou, růžovou, moca, zelenou a modrou.

                     

Ke stolu však nesmí chybět také pohodlná židle. Například křeslo (KA-R202 Blue) zaujme svým jednoduchým designem, pohodlným sedákem a širokou opěrkou zad. Vybrat si můžete z modré, šedé a růžové. Dokonale se hodí k pracovnímu stolu ze systému Numero.

Udělat radost dokážete i se židlí Dolly. Příjemné a měkké polstrování se bude Vašim dětem zamlouvat. Nabízíme ji v šedém, bílém a růžovém provedení.

          

Sedí Vaše děti často u počítače? Pořiďte jim toto křeslo, které zajistí potřebnou oporu i pohodlí pro jejich záda. Vyškově nastavitelné křeslo s opěrkou na hlavu očalouněné ekokůží. Najde ho u nás ve dvou barevných kombinacích. Židle kancelářská KA-V107 WT (černé) , Židle kancelářská KA-V107 RED (červené).

Dále u nás také najdete širokou nabídku dětských systémů, kterými vybavíte rovnou celý pokoj. Místnost můžete doplnit o lampičky a dekorace, sedací vaky, nebo taburety ve tvaru zvířátek.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. :-)

Přejeme příjemně prožitý poslední měsíc prázdnin a pohodový začátek školního roku.

Jamall Nábytek.

× Zavřít