Kdy je nejlepší čas na rekonstrukci dětského pokoje

Chcete pro své děti hravý funkční pokojíček, který bude skvěle ladit? Máme pro vás jednoduché řešení. Stačí si vybrat z našich nábytkových sérií a ušetříte si tak čas i starosti. Každá z nich disponuje svým stylem a barevnými doplňky vhodné pro holky i kluky. Navíc aktuálně jsme pro vás připravili speciální slevy na oblíbený dětský nábytek. Pokud tedy uvažujete nad novým vybavením do pokoje pro děti, je nejlepší čas. Pojďme si všechny akční sestavy ukázat.

Jako první vám představíme studentský systém DROP, který je vhodný pro chlapce i děvčata. Nábytek byl vyroben tak, aby splňoval nejnovější trendy v designu. Na první pohled se jedná o moderní minimalistickou sestavu, která sází na přírodní barvy a geometrické úchyty. Díky této jednoduchosti se dají skvěle kombinovat různě barevné doplňky. Řadu DROP tvoří celkem 20 prvků. Snadno tak vytvoříte útulný pokoj v jakémkoli prostoru.

Nábytková série IQ je plná hravých barev. Hodí se do pokojíku pro ty nejmenší, ale i pro teenagery. Je vyrobena z kvalitních lamino desek, aby odolala mechanickému poškození i poškrábání. Vybírat můžete ze 4 barevných variant a z mnoha prvků, se kterými vytvoříte design pokoje dle svých představ.

Dětský systém KUBU je inspirovaný skandinávií, přesně řečeno, stylem hygge. O tomto severském bydlení jsme se vám už zmiňovali v jednom z našich předchozích článků. Nábytková série vyniká svými přírodními barvami, ke kterým hravě doladíte židli, obrazy, koberce, nebo polštáře v jakékoliv barvě.

Mezi další oblíbenou variantu patří i řada NUMERO. Jak už z názvu napovídá, zvláštností u této série jsou speciální úchyty ve tvaru čísel. K dispozici máme celkem 5 barevných variant. Hodí se tak do pokojů pro holky i kluky. Velkou předností je celkem 25 dílů, ze kterých můžete vytvořit svoji sestavu na míru.

Jako poslední vám ukážeme kolekci TRAFFIC, kterou ocení milovníci originality. Kombinací bílých, antracitových barev, betonu a kontrastní červené na vás nábytek dýchá industriální a nevšední atmosférou. Kromě toho jsou samozřejmostí i prostorné funkční skříně, které jsou vyrobené z nejvyšší kvality s ABS hranou.

Vybrali jste si? Pokud náhodou ne, můžete si prohlédnou naše další nábytkové série na našem e-shop, nebo nás navštivte na vaši nejbližší prodejně.

× Zavřít