JAMALL - česká firma

 Všichni za sebou máme poměrně náročné období. Je na čase zvednout hlavu, nadechnout se a vyrazit opět na snad již klidnější cestu. Možná to byl varovný prst přírody a my se měli všichni zastavit, abychom měli dostatek času si některé věci uvědomit. Možná to vše byl jenom manipulační humbuk ze strany mocných. To nevíme a ani se tím zde zaobírat nechceme. Každopádně dopad na ekonomiku bude pro většinu firem citelný. Proto je, myslíme, čas na to, abychom se všichni snažili podporovat české firmy. Ať už české prodejce, výrobce či zemědělce a řemeslníky.

Jednou z českých firem je i náš JAMALL a.s.

Jsme firma s tradicí, která na našem trhu působí již 29 let. Za tuto dobu jsme získali dobré jméno a nemálo zkušeností. Kromě e-shopu jsou naším dalším důležitým prvkem prodejny. Nejedná se pouze o výdejny zboží e-shopu, ale jsou to místa s krásnými expozicemi a školenými prodejci, kteří se Vám budou věnovat, snažit poradit a najít vždy nějaké řešení pro Váš interiér.

 

A jako česká firma samozřejmě spolupracujeme i s českými a slovenskými výrobci nábytku.

Ať už potřebujete sedací soupravu, relaxační křeslo, postel do ložnice, matraci, jídelní židle a stůl nebo pracovní stůl či skříňový nábytek, jsme vždy schopni vám vyjít vstříc při požadavku českého nebo slovenského výrobce.

Pokud jste se tedy rozhodli podporovat českou ekonomiku, tak vám určitě máme co nabídnout. A jestli  vaše zahraniční dovolená letos nedopadne, tak je možná skvělý čas na to koupit novou sedačku, ze které se budete těšit mnoho let, nebo udělat radost dětem a vytvořit jim jejich dětské království v pokojíku. A nebo si dopřát novou kuchyň, která bude navržena přesně na míru a dle Vašich představ. Se vším tím Vám rádi pomůžeme. Těšíme se na vaši návštěvu, jak na našich stránkách, tak v našich kamenných prodejnách Jamall.

 

S pozdravem tým JAMALL
× Zavřít