Jaké jsou výhody ekokůže

Při výběru sedačky zákazníci řeší především i materiál. Dnešní doba nabízí celou řadu variant. Pro kterou se rozhodnout? Záleží na vkusu a bezpochyby i finančních možnostech. Pojďte společně s námi zjistit, zda si čím dál více oblíbenou ekokůži zamilujete taky.

Co je to ekokůže

Jednoduše řečeno se jedná o náhražku pravé kůže. Vzhledově, strukturou i na omak ji téměř nerozpoznáte. Existují přitom dva typy.

  1. Syntetická, která je zcela umělého charakteru.
  2. Modifikovaná, která se vyrábí drcením a spojováním nevyužitých kůží.

Jaké má ekokůže výhody

Narovinu. Je jich celá řada. Hádáme, že především oceníte jejich cenu. Od pravé kůže je výrazně levnější. Někdy dokonce až o polovinu. Pro některé to může být rozhodující fakt. Na druhou stranu ekokůže rozhodně není známka lacinosti. Ba naopak. Jak už jsme psali, od přírodní kůže nejde skoro rozeznat. Přitom skrývá spoustu skvělých vlastností.

Narozdíl od klasické kůže je prodyšná. Tohle oceníte především v létě, kdy nebudete mít při sednutí “lepivý pocit”. Z toho pro vás plyne větší pohodlí v každém ročním období.

Mohou se vyrábět v rozmanitých barvách. Můžete si tak vybrat barvu, která přesně zapadne do vašeho interiéru.

Materiál je pevný a údržba velmi snadná. Stačí vám pouze vlhčený hadřík.

Křesla z ekokůže

Za nás je to velmi elegantní a praktický materiál. Proto nechybí ani v naší nabídce. Patří sem například kancelářská křesla a designová křesla CLUB. Oblíbí si je každý, kdo si potrpí na pohodlnost a luxusní provedení. Bezpochyby oživí každý interiér. Své místo si najde v obývacím pokoji, ale klidně i ložnici nebo předsíni.

Nenašli jste v článku odpověď na vaši otázku? Neváhejte se nás zeptat ideálně na jedné z našich prodejen. O její eleganci se přesvědčíte na vlastní oči a naši prodávající vám rádi řeknou veškeré podrobnosti. Budeme se těšit na návštěvu.

× Zavřít