Jak využít svůj čas v domácí karanténě efektivně?

“Tohle potřebuji udělat, ale nemám na to čas.”

Věta, kterou jsme si řekli někdy snad všichni. Přemýšlejte pozitivně a berte karanténu jako příležitost právě pro tyto dlouho odkládané činnosti. Například my jsme toho využili a připravili jsme pro vás nový a přehlednější e-shop. Jaké resty čekají na vás? Pokud už je máte hotové a teď nevíte co by, máme pro vás několik dalších tipů. Pokračujte ve čtení.

Zatočte s nepořádkem

Možná první věc, která vás napadne a přesto s generálním úklidem otálíte. Proč se do toho hned pustit? Máme několik přesvědčivých argumentů. Už bylo dost sezení u televize. Při úklidu protáhnete tělo a spálíte kalorie. Jednoduše uděláte něco pro své zdraví. Pohybem i tím, že nebudete odpočívat v nečistotě. Jestliže už máte umytá okna, vytřeno a utřený prach, pusťte se do vyklízení skříní a šuplíků. Jsme přesvědčeni, že najdete spoustu zapomenutých pokladů, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Dobrá nálada vám přispěje k opravdové pohodě.

Zvelebte si interiér

Doma trávíte nyní podstatnou část dne. Vybavte si bydlení konečně dle svého gusta. Vyberte si novou a pohodlnější sedací soupravu, moderní obývací stěnu, kvalitní jídelní stůl, nebo vybavení do ložnice. Nezapomeňte ani na dekorace, které zútulní vaše pokoje v každém detailu.

Naplánujte rekonstrukci

Uvažujete dlouho o nové kuchyni, nebo rekonstrukci dětského pokoje? Jaro a léto bývá pro přestavby ideální období. Začněte hledat a plánovat. I přesto, že máme kamenné prodejny dočasně kvůli korona krizi zavřené, můžete nás kontaktovat e-mailem a telefonicky. Náš internetový obchod funguje nepřetržitě 24 hodin 7 dní v týdnu.

Najděte si chvíli jen pro sebe

Povinnosti a plánování máte za sebou, nyní se věnujte na chvíli pouze sami sobě. Oživte znovu své koníčky. Co je pro jednoho jóga, pro druhého je jako odpočinek hraní na počítači, nebo četba. S takovou dobrou knihou na chvíli přestanete vnímat svět okolo. Čas vám bude plynout rychleji. Přijdete na jiné myšlenky. A co se týká výběru žánru, v aktuální situaci doporučujeme vybírat spíše optimistickou četbu, která vás zbaví stresu a naopak vás rozveselí.

To bylo jen několik málo rad od nás. Celá řada dalších  možností je vám otevřená. Klidně se s námi o ty své podělte na našem facebookovém profilu.  Přejeme vám spoustu příjemně stráveného času a už brzy se na vás těšíme v našich kamenných obchodech.× Zavřít