Jak vypadá rekonstrukce bydlení pod našimi křídly

Bydlení má oproti lidem skvělou vlastnost. Během pár dní může omládnout a být krásnější než kdykoliv předtím. Za to nám z toho může na čele vzniknout nová vráska. Proč se však trápit! Jsou tady odborníci, kteří s rekonstrukcí rádi pomohou a doporučí skvělé řešení. Jak to vypadá, když se na nás zákazníci s takovou žádostí obracejí? Pro lepší představu jsme sepsali celý průběh spolupráce. Pojďme na to. 

  1. Možná je to pouhá zvědavost, ale spíše uvažujete o renovaci svého bytu či domu. Proto čtete právě tento článek. Hledáte na internetu, jak na to, kde začít, kdo vám s tím pomůže. Dobrá zpráva, první krok máte za sebou. Našli jste nás a my vás v tom samotné nenecháme.1
  2.  Nyní o nás víte, ale my o vás zatím ne. Neostýchejte se nám napsat, nebo rovnou navštívit jednu z našich prodejen. Máme největší síť obchodů s nábytkem v celé České republice. Najděte si tu, kterou máte při ruce.
  3. Budeme od vás potřebovat půdorys bydlení. Klidně nám jej doneste osobně, nebo zašlete na mail i s vaší žádosti. Ušetříme tím komunikaci na obou stranách a rychleji dojdeme k závěru.
  4.  Jakmile máme všechny potřebné informace, domluvíme si schůzku. Společně projdeme detaily a vaše požadavky na vybavení. Dle vašich nároků představíme to nejlepší z našeho sortimentu, co vám můžeme poskytnout. Domluvíme se na ideálním řešení, které vám bude maximálně vyhovovat.
  5. 2
  6.  Potřebujete čas na rozmyšlenou? Rozumíme. Nemusíte se rozhodnout hned na místě.
  7.  Dle domluvy zpracujeme návrhy, které posíláme k nahlédnutí. Případné zpětné vazby doladíme a pouštíme se do práce.
  8. Samozřejmostí je focení stavu interiéru před počátkem rekonstrukce a během ní.
  9. Na místě provádíme montáž, uděláme poslední fotku a popřejeme hezké bydlení.

3

Použité fotografie jsou z vydařené rekonstrukce u našeho klienta, který vsázel převážně na jednoduchost, praktičnost a odstíny hnědé, šedé a bílé barvy. Tento zákazník miluje dřevo a přírodu. Toto jsme se snažili zakomponovat i do nového interiéru, kde se využilo i původních dubových parket.Každý člověk má samozřejmě ale jinou představu. 100 lidí, 100 chutí. Rádi vám pomůžeme zrealizovat tu vaši. Myslete na to, že rekonstrukci celého bydlení budete provádět jednou a nanejvýš dvakrát za život. Jedná se o nákladnou záležitost. Nechte si poradit od odborníků.

4

× Zavřít