Jak byla s rekonstrukcí kuchyně spokojená naše zákazníce? Zeptali jsme se

V létě se v nábytku Jamall rozhodně nenudíme. Mnoho z vás se rozhoduje pro rekonstrukci bytu a my jsme na to připraveni. Stejný plán měla i paní Koutníková. Po porovnávání více společností,navštívila i naši prodejnu. Proč se rozhodla nakonec pro nás a jak byla s naší prací spokojená? Dozvíte se v dnešním rozhovoru, ve kterém vám ukážeme fotky i ze samotné realizace.

1. Jak nebo kde jste se o společnosti Jamall-CZ a.s. dozvěděla?
Nábytek Jamall znám, v minulosti jsem zde již nakupovala. Pořizovala jsem zde před léty "studentský" pokoj pro dceru, který ji slouží dodnes. O možnosti zpracování návrhu kuchyňské linky jsem se dozvěděla z reklamy vylepené přímo na prodejně.

2. Když jste plánovala rekonstrukci, navštívila jste i jiné prodejce kuchyňských linek? Pokud ano, můžeme se zeptat jaké?
Ano, navštívila. Byla to například společnost Siko, ASKO, kuchyně Sykora a ORESI. V některých z nich jsem si nechala zpracovat i návrh realizace.

3. Co Vás přesvědčilo uskutečnit nákup u nás?
Líbilo se mi provedení návrhu, variabilita skříněk, oslovil mě design kuchyně, přístup a jednání prodejce a samozřejmě cena.

4. Co pro Vás bylo jako pro zákaznici důležité při výběru a plánování nové kuchyňské linky?
Nejdůležitější pro mě byl přístup a jednání prodejce. Rychle a ochotně zapracovával změny při detailním plánování kuchyně, poradili mi s rozmístěním jednotlivých skříněk, navrhli atypické zpracování spodních skříněk v ostrůvku i pod barovou deskou, zajistili spotřebiče dle mého výběru a každý dotaz byl zodpovězen a řádně vysvětlen.

5. Byla jste spokojena s komunikací a nabídkou služeb?
Ano, byla. Komunikace probíhala naprosto bez problémů i přes emaily. Spokojená jsem byla i se zaměřením a konzultací přímo na místě realizace, se zajištěním spotřebičů a hlavně s montáží kuchyňské linky. Montážní technici byli velice šikovní, rychlí a spolehliví. Realizace splnila má očekávání. Vše probíhalo k mé spokojenosti a dle předem domluveného.

6. Doporučila byste svým známým společnost Jamall-CZ a.s.?
Ano, bez problémů a s klidným svědomím, ano.

Pokud jste na vážkách, u koho si zrealizovat novou kuchyni, navštivte jednu z našich prodejen. Prodejci vám zdarma rádi poradí a ukáží to nejlepší z naší nabídky a rozhodnutí už bude jen na vás. Budeme se těšit na návštěvu.

× Zavřít