Interiér s dotekem léta

Sotva jsme odstrojili vánoční stromeček, už řešíme letní dekorace. Taky vám přijde, že čas neskutečně letí? Co naplat. Pojďte společně s námi do vašeho interiéru vnést teplo a příjemnou prázdninovou atmosféru. V dnešním článku si prozradíme trendy barvy pro letošní rok a představíme produkty, které rozzáří váš interiér.

Jaká barva letos frčí

Jste fanoušky modré a tyrkysové? V tom případě vás tato zpráva jistě potěší. Obě se totiž staly trendy barvou pro letošní léto. Nebojte, určitě si takto nemusíte malovat všechny stěny. Stačí zvolit vhodné dekorace a nábytek. Nic se nesmí přehánět.

Pokud náhodou tyto barvy nemáte v lásce, nemusíte zoufat. Není podmínkou držet se nejnovějších trendů. Důležité je, abyste se doma cítili příjemně. Klidně zvolte jinou zářivou barvu, která je vaší oblíbenou. Interiér by měl být odrazem vaší osobnosti, takže si jej vybavte de svých představ.

U nás si vybere každý. Máte snad rádi žlutou, nebo růžovou? Žádný problém.

Jaký zvolit nábytek

Asi nechcete s každým ročním obdobím kupovat nový nábytek. Ideální je vsadit na neutrální barvy a zvolit barevné doplňky. Oblíbená je právě nábytková série BELLO, která je žádaná pro svůj světlejší odstín. Sladíte s ní cokoliv a navíc oceníte její praktičnost. Světlý nábytek má skvělou výhodu, nejde na něm vidět každé smítko a menší nános prachu. Což oceníte, když k vám vpadne nečekaná návstěva.

Jestli se vám líbí patchwork, v tom případě se vám bude líbit tato nádherně barevná židle. Originální kousek, který nezůstane bez povšimnutí a každý si ji rychle oblíbí. Nejen, že skvěle vypadá, navíc je také velmi pohodlná.

2

A teď to nejdůležitější! Přejeme vám příjemné léto plné neopakovatelných zážitků. Jsme tady pro vás i přes prázdniny.

Váš nábytek Jamall.

× Zavřít