5 inspirací pro obývací pokoj

Plánujete rekonstrukci svého bydlení? Každá místnost si zaslouží být něčím jedinečná. V obývacím pokoji trávíme podstatnou část dne. Je to prostor, kde usadíte vaši návštěvu. Dejte si proto pečlivě záležet. Určitě se chcete cítit příjemně a možná někoho ohromit i svým dobrým vkusem. Stylů je mnoho. Někdy je těžké najít ten pravý. Naštěstí vám přinášíme inspiraci. Vyberte si typ, který vás okouzlí na první pohled.

Nábytková série AVINION

Pro milovníky klasiky a provence stylu. Nádherná sněhová barva dubu, ke které můžete ladit barevné doplňky a světlé, nebo naopak i kontrastní tmavé stěny. Útulnost z této série přímo sálá. Pár dekorací a máte vystaráno. 

Objednat si ji můžete tady.

Nábytková série ALTE

Tato kolekce je kombinací moderního designu a kvalitních materiálů. Pokud jste fanoušky nadčasového a originálního interiéru, rozhodně neuděláte s touto nábytkovou sérií chybu. Zajímavým prvkem je spojení dvou klasických dekorů bílé a lesklého dubu, které dohromady tvoří elegantní spojení. Nápadité jsou také jemné rukojeti a sokly,na které je umístěn kus nábytku. 

K dostání na našem e-shopu.

Nábytková série CONTRE

Nábytek inspirovaný italským designem. Charakteristické je použití kouřových skel ve vitrínách. Dále pak dvířka zdobená tmavými okraji, které dodávají celé sérii jemnost a eleganci. Na první pohled každého upoutají viditelná zrna dubové dekorace a tmavší detaily. 

Pokud vás zaujala tato sestava, objednat si ji můžete tady.

Nábytková série TOLISSO

Pro nadšence přírodních materiálů a barev. Volbou takového typu nábytku nic nezkazíte. Nikdy nevyjde z módy. Snadno k němu doladíte další doplňky. Vyniká jednoduchostí, ale přitom každý kus je jedinečný. Hodí se stejně do bytu i rodinného domečku. 

Objednejte u nás.

Nábytková série CABORNO

Rustikální design, ze kterého vyzařuje útulnost a příjemná atmosféra. Výhodou tohoto nábytku je neutrální dekor bílé barvy v kombinaci se dřevem. Hodí se tak do každého interiéru. Při výrobě byly použity kvalitní materiály, aby se zajistila dlouhá životnost celé nábytkové řady.

K dispozici na našem e-shopu.

× Zavřít