Den dětí

1. červen, neboli Den dětí.
To je den, který pro mnohé děti znamená větší volnost a snad i více splněných přání. Vznikl v Turecku v roce 1920 během války za nezávislost. Ochránce národních práv prohlásil, že důležitou součástí budování nového státu jsou děti. My pro Vás máme pár tipů, jak tento den pohodově strávit s Vašimi ratolestmi. 

1. Piknik v parku:
Nejlepší je vyrazit s dětmi ven. Stačí si s sebou vzít svačinu, míč, létající talíř, nebo vymyslet jinou aktivitu se sladkou odměnou na konci. Užijete si společné chvíle, rozhýbete těla a zažijete kupu zábavy.

2. Návštěva zoo:
Každoroční výlet do zoo je snad i takovou rodinnou tradicí pro všechny. Děti zvířata milují. Vyberte tu zoo, která je bohatá i pro dětské aktivity, například jízdou vláčkem, dětským koutkem, nebo lanovkou.

3. Dětské akce ve Vašem okolí:
Po třech letech je situace konečně klidnější a  přibývá tak i společenských akcí. Téměř v každém městě i vesnici pořádají různé programy pro děti a mládež. Bývají naučné i zábavné. My jsme Vám chtěli udělat radost a pár tipů jsme našli za Vás.

Den dětí v Hradci Králové - Bezpečné město 2022
Kdy: 1. června od 9:00 do 13:00
Kde: Tylovo nábřeží před základní školou Josefa Gočára
Info: Měststká police Hradec Králové ve spolupráci s Magistrátem města Hradec Králové, KMS, se složkami ZS, Armádou ČR a dalšími spolupracujícími subjekty pořádá v tento den jíž čtrnáctý ročník dětského dne.

Den dětí v Žamberku - Dětský den s ANIMEM
Kdy: 1. června od 15:00 do 19:00
Kde: SVČ ANIMO
Info: Oslavte s námi Den dětí! Přijďte na zahradu SVČ ANIMO užít si pohodové odpoledne. Připraveny budou různé aktivity a úkoly, malování na obličej, skákací hrad, výtvarný workshop, malé občerstvení včetně možnosti opékání vlastních buřtů.

Den dětí v Příbrami - Děti hrají dětem
Kdy: 1. června od 14:00 do 18:00
Kde: Areál Nový Rybník, Příbram
Info: Od 14:00 se můžete těšit na hudební vystoupení na terase SeZaM bistra. V 15:30 začíná minidisco na kamenném pódiu a od 16:00 budou opět hrát děti ze ZUŠ Antonína Dvořáka. Po celou dobu akce bude možné zapojit se také do kreativních dílniček, svézt se na koni, nebo si vyzkoušet některou z atrakcí Tondy Obala od EKO-KOMu. Ve spolupráci s Ochranou fauny ČR bude připraven program i v minizoo.4. Vylepšení / zútulnění dětstkých pokojíčků:
Pokude nebude vhodné počasí pro venkovní aktivity, můžete navštívit jednu z naších 17. prodejen a udělat radost dětem novým nábytkem, postelí, nebo různymi doplňky do jejich pokojíčků. Vybrat si můžete z nové sekce KINDER. Najdete tam kompletní vybavení do dětských pokojů od skříně až po postel. 

Přejeme Vám krásný a pohodový den s Vaší rodinou,

Jamall Nábytek

 

× Zavřít