Dekorace pro kouzelnou vánoční atmosféru

Co by to bylo za Vánoce, bez pohodové atmosféry. Naladit se na ni můžete snadno se správně zvolenou výzdobou. Každý interiér s vánočními dekoracemi proměníte v hotovou sváteční idylu. Poradíme vám, jak na to.

Vánoční světýlka

Namísto rozsvícení lustru si zapalte vonnou svíčku. Do koutů postavte vánoční pyramidu. Na parapet či poličku dejte světelnou hvězdu, koule a do sklenice svítící řetězy.

Vánoční svítící nástěnné obrazy

Obrazy zútulňují interiéry po staletí. V každé domácnosti si najdou své místo. Tato nabídka obrazů vás doslova očaruje, neboť jsou něčím výjimečné. Svítí. Jejich půvab se tímto násobí. Krásně se budou vyjímat nad jídelním stolem, nebo upoutají pozornost při vstupu do předsíně. 


Vánoční věnce

Zapomenout nesmíte vybrat ani jeden z krásných vánočních věnců, který zkrášlí vchodové dveře. Výhodou umělých věnců je hlavně dlouhá životnost.

Vánoční textilní a dřevěné dekorace

Už stačí doladit jen poslední detaily. Drobné doplňky můžete zavěsit na stromeček, větvičky, nebo na kliku od dveří. Soba posadit na noční stolek a andělíčka dát nad postel.

Máte nazdobeno. Teď je správný čas na uvaření poctivého svařáku, puštění si vánočního filmu a vychutnání si cukroví. 

Přesně tak málo stačí, abyste si doma vytvořili prostředí, ve kterém necháte všechny starosti za hlavou, a kde si budete moct užívat přítomný okamžik plný pohody se svými nejbližšími. 

Přejeme Vám kouzelné Vánoce.:)

Váš Jamall nábytek

× Zavřít