Bydlení: trendy barvy letošního podzimu

Jaká část roku je vaše nejoblíbenější? U nás v nábytku Jamall máme rádi všechny. Každá má své jedinečné kouzlo. Ceníme si toho o to víc, protože jsme fanoušci bytového designu. Se změnou ročního období se totiž mění i pohled na to, co je aktuálně stylové. Nás to baví, a tak jsme pro vás vypátrali oblíbené barvy letošního podzimu. Pojďme si je ukázat.

1

Můžeme vás uklidnit. Léto už je sice definitivně za námi, ale i přesto si doma můžete vykouzlit příjemnou atmosféru. Stačí zvolit vhodné barevné kombinace, doplňky a váš interiér se naladí na pozitivní podzimní notu.

Podzim hraje barvami

V trendy barvách nehledejte žádnou vědu. Inspirujte se v přírodě, která je k nám na podzim velmi štědrá. Vyčkejte na slunečný den a udělejte si procházku po lese. Domů se vrátíte plní inspirace a určitě neodoláte pěkně zbarveným listům, kaštanům a dalším darům přírody. Dají se skvěle využít jako dekorace a přitom nic nestojí.

Pro fajnšmekry je tady nová výmalba, která by se měla nést v teplých barvách. To stejné platí pro doplňky do bytu. Vyměňte povlečení na polštářích za oranžové nebo medově žlutým nádechem.

2

A pokud aktuálně sháníte nábytek. Vybrali jsme pro vás oblíbené kousky v přírodních barvách, které oceníte v jakémkoli roční období. Skvěle k nim doladíte dekorace v jakýkoliv barvách a oceníte jeho praktičnost.

Pokud máte rádi rustikální styl, určitě se vám bude líbit naše obývací stěna NEPAL. Pro ložnici jsme vybrali nábytkovou sérii FORTUNA. A dále pak univerzální nábytek, který se hodí například do předsíně. Tím je nábytková série APOLON.

To je od nás pro dnešek vše. Přejeme vám příjemně strávené podzimní chvíle ve vašem bydlení.

× Zavřít