Akční sedací soupravy tohoto měsíce

Věrní fanoušci a zákazníci vědí, že pro vás pravidelně připravujeme speciální akce. My máme radost, když vy máte radost. Nemohli jsme si nevšimnout, že aktuálně nejvíce poptáváte sedací soupravy. A tak jsme tentokrát nemuseli dlouho zvažovat, jakou výhodnou nabídku pro vás tento měsíc přichystáme. Nejoblíbenější modely momentálně seženete za lákavou cenu. Pojďme se na ně podívat.

SALSA vás překvapí jedinečným komfortem. Disponuje třemi polohovatelnými opěráky, které se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Sedačka je navíc rozkládací a můžete tak u sebe nechat přenocovat milou návštěvu.

Sedačka FOCUS má modernější design a nabízíme ji v levém i pravém provedení. Navíc pokud by se vám do obýváku nehodila tato barva, můžete si zvolit světlejší látku.

Rohová sedací souprava GASTO na první pohled zaujme svým minimalistickým vzhledem. Je vhodná na příležitostné přespání pro rodinu či známé. U nás můžete objednat i v opačné rohové variantě.

CORNER nabízí po rozložení plochu 139x210 cm, která se bezpochyby bude hodit pro příležitostné přespání. Opět se dá tato sedačka zakoupit i v levém provedení.

Rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a očalouněnými zády KANON vás okouzlí svu variabilitou. Její výška je 97 cm, a tak si pohodlně opřete celá záda včetně hlavy. Pokud byste uvítali tmavší pohovku, nabízíme i šedou a hnědou variantu v levém i pravém provedení.

Jako další vám představíme oblíbenou GREY. Skládá se z rozkládací pohovky s funkcí spaní a lenošky s úložným prostorem pro uskladnění polštářů a peřiny. Hlavní výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy.

Rohová rozkládací sedačka JULIA si vás získá svým pohodlím. Na našich prodejnách si ji můžete objednat i v jiných potahových látkách dle vzorníku.

Po celé republice máme více jak 20 prodejen. Přijďte k nám na posezení. Jedině tak zjistíte, která je pro vás ta pravá. Mimo to vám ukážeme i další sedací soupravy, které patří mezi velké favority u našich zákazníků. Budeme se těšit.

× Zavřít