4 důvody, proč koupit náš dárkový poukaz

Čas od času každý z nás řeší dárky pro své blízké. Hledáme něco originálního a zároveň chceme druhého potěšit. Někdy je však těžké trefit se do vkusu obdarovaného. Co vy hodnotíte na jedničku, na to jiný může mít přesně opačný názor. Vyvarujte se trapné situaci a vsaďte na dárkový poukaz. Je to ten nejlepší dárek. Přečtěte si proč.

1. Je to sázka na jistotu

Kolikrát jste dostali dárek, který se vám nelíbil? Ta nepříjemná chvíle, kdy se snažíte tvářit mile, jenže v hlavě už vám vrtá myšlenka: “proboha, co s tím budu jenom dělat”. S dárkovým poukazem se nic takového nemůže stát. Oslavenec si sám vybere, co zrovna potřebuje. A hlavně dle svého vkusu.

2. Peníze nejsou originální

Dnes už peníze dává téměř každý. Takový dar se ztratí v davu. A co hůř, často se nakonec využijí na běžný chod domácností. A to je škoda. Uznejte sami, není hezčí dát něco, při čem si na vás dotyčný vzpomene? Podívá se například na nový stůl a bude vědět, že si jej koupil právě jenom díky vám. Při nákupu rohlíku taková emoce jen těžko proběhne.

3. Cenu si určíte sami

K dispozici máme dárkové poukazy v různých hodnotách. Od 500 Kč až po 5 000 Kč. Záleží na slavnostní příležitosti, nebo vašich finančních možnostech. Určitě si vyberete. Rádi vám zhotovíme poukaz i na přání. Stačí nám napsat na náš e-mail: info@jamall.cz

4. Předání osobně, nebo poštou

Objednejte si kterýkoli dárkový poukaz z našeho e-shopu a my vám je zašleme poštou. Případně se domluvte na vaši nejbližší prodejně a můžete si jej vyzvednout osobně.

× Zavřít