Valentýn. Jedněmi milovaný, druhými nenáviděný svátek. My tu ale nejsme od toho, abychom vynášeli rozsudky. Jsme tu od toho, abychom vás inspirovali. Svátek zamilovaných je plný symbolů lásky a přátelství a my vám přinášíme pár tipů, jak si zařídit interiér v tomto romantickém duchu. Jak si zařídit:

•    kuchyni, protože láska prochází žaludkem;
•    koupelnu, protože je to nejintimnější místnost v domě;
•    a ložnici, protože… však vy víte ☺


Kuchyň, kde láska prochází žaludkem

Ano, to se říká. A také se říká: “Good Mom's have sticky floors, dirty ovens and happy kids”, což by se dalo volně přeložit jako: Dobré mámy nemusí mít dům jako ze škatulky, hlavně že mají šťastné děti. Co tím chceme říct? Především to, že kuchyně nemusí dýchat sterilní čistotou, důležitější je vaše rodina. Dejte vyniknout její výjimečnosti. Klidně nechte z poliček vykukovat nádobí, na stole ať stojí vaše oblíbené květiny, láhev dobrého vína a na každém kousíčku ať je znát, že tady jste doma vy.

Pokud budete stavět na neutrálním základě - zvolíte světlou kuchyň a na stěnách jemné, pastelové odstíny, pak vaše kuchyň nikdy nebude působit chaoticky. Bude z ní naopak cítit dobré bydlo a láska.PRÉMIOVÉ KUCHYNĚ JAMALL

 
KUCHYNĚ Titanium KUCHYNĚ Gold Retro KOMODA Armadio

Vaše domácí lázně

Koupelna patří k nejintimnějším místnostem v domě. Zařiďte si ji proto k obrazu svému. Dejte do ní vše, co vy sami máte rádi (ne to, co je zvykem, nebo co chtějí ostatní). Vytvořte si soukromou oázu a dejte si do roku 2016 ještě jedno předsevzetí - že se naučíte pořádně odpočívat. V horké lázni nebo osvěžující sprše. V koupelně s květinami, obrazy na stěnách, tradičními bateriemi se dvěma kohoutky, nebo i křišťálovým lustrem, pokud je to vaše přání.


 

Najděte si svůj koupelnový styl

OBRAZ mořská hvězda ZRCADLO Stylius NĚMÝ SLUHA Greg
(ale říkat mu můžete, jak chcete)

Ložnice vašich snů

Vy si ještě nedáváte k posteli blok s tužkou, abyste si mohli ráno zapsat své sny? Chyba! Co když se vám bude zdát opravdu dobrý příběh? Mohli byste na jeho motivy napsat knížku a stát se slavnými...

No dobře, možná tohle není váš sen, ale za pokus to stojí, co říkáte? Minimálně se můžete se svou drahou polovičkou dobře pobavit nad romantickými historkami, co vám v noci poletují hlavou. A ty se vám budou zdát o to častěji, když se v ložnici obklopíte pěknými věcmi a vytvoříte tu správnou atmosféru. Jdete do toho?
POSTEL s úložným prostorem LINDA MATRACE Rosela Foam 1+1
a s dárkem navíc