Společnost Pantone vyhlašuje každou zimu novou barvu roku. Pro rok 2015 to byla Marsala. Vášnivý odstín červené, odstín vína, kapky krve, jarních květů i podzimní nálady, chcete-li. Je to nádherná barva, a proto byste ji neměli opomenout ani v těchto svátečních dnech.

Pokud však chcete být v kurzu, vyzdobte si interiér i vánoční stromeček barvou roku 2016. Tou společnost Pantone vyhlásila netradičně dvě barvy - pastelový odstín starorůžové s názvem Rose Quart a pastelovou modrou s názvem Serenity. Obě tyto barvy lze použít samostatně nebo v různých kombinacích. Pro vaši inspiraci jsme připravili hned několik vánočních interiérů v těchto odstínech.

Inspirujte se barvami letošních VánocJídelní stůl LIVEA STO Zrcadlo LIVEA LUS Komoda LIVEA KOM140
Vínová Marsala je klidný, hluboký, konzervativní a přesto šik odstín. Je to silná a energická barva. Teplá, vášnivá a mocná. V interiéru rozhodně přitahuje pozornost, a proto se skvěle hodí na vánoční stromeček. Dekorace v této barvě budou dominantní a přesto vkusné. A to samé platí o nábytku. Jeden či dva kousky v této barvě perfektně zpestří interiér. Pokud se vám líbí, určitě se jí nebraňte.
 


Obývací pokoj ELLA Křesílko FELIX Rohová sedací souprava FOCUS
Známý návrhář Yves Saint Laurent byl první, kdo se odvážil zkombinovat červenou s růžovou. A tato kombinace se od té doby stala natolik oblíbenou, že například pro Francouzky je takřka povinností, mít ji ve svém šatníku. Je to úžasná souhra, a proto neváhejte a pusťte se při vánoční výzdobě i k této odvážné kompozici. Budete styloví hned 2x. Jako Yves Saint Laurent a zároveň s barvami roku 2015 i 2016.Obývací pokoj MODERN Kancelářská židle Q-082 Postel MODERN
Modrá barva působí nejlépe vedle bílé a světlých tónů masivního dřeva. Pokud zvolíte teplé odstíny, nebude působit tak studeným dojmem. Naopak. Krásně rozšíří prostor. Jako v nebi. Modrá vypadá dobře na zdi, nábytku i dekoracích. Zkuste to! Možná se “pastelová modrá Serenity” stane tou pravou pro váš obývací pokoj. Nebo alespoň barvou letošních Vánoc.Televizní stolek NATI Konferenční stolek MILANO Rohová sedací souprava DAKAR
Červená, modrá, růžová… Nebojte se barev. Ať už zvolíte jakoukoliv z nich, důležitější je, aby vám přinesla chvíle klidu, pohody, štěstí a veselí. To vám přeje celý tým společnosti Jamall. Těšíme se, že se uvidíme v roce 2016 v některé z našich prodejen, nebo že vás potěšíme nabídkou v našem e-shopu. To proto, že v bydlení jsme doma.