BONTI

Systém BONTI je navržen jako moderní nábytek určený zejména pro nejmenší členy domácnosti. Je vhodný jak pro děti předškolního věku, které tak mohou rozvíjet svou fantazii v příjemném prostředí, tak i pro dospívající školáky či studenty, kteří si mohou volit barevné kombinace přesně podle svého osobitého vkusu.
 

 Jasan EKO / Vřesová
 
Pečlivě vybraný dekor JASAN EKO dává celkově vyšší hodnotu jednotlivým barevným variantám, nožkám a úchytům, které jsou navrženy jak pro chlapce, tak pro dívky. Za zmínku stojí různorodé barvy ozdobných lišt, které si jistě najdou své místo v jakémkoliv prostředí i pro nejnáročnější uživatele.

Dostupné barvy: (barva úchytů je vždy v barvě ozdobné lišty a není možno ji vyměnit za jiný odstín)
Korpus a dvířka: Jasan EKO
Lišta: Vřesová
Korpus a dvířka: Jasan EKO
Lišta: Růžová
Korpus a dvířka: Jasan EKO
Lišta: Tyrkysová
Korpus a dvířka: Jasan EKO
Lišta: Iguana
Korpus a dvířka: Jasan EKO
Lišta: Akát
Tento systém se skládá z 18 různých dílů, které lze libovolně kombinovat a sestavit z nich tak pokoj, který bude odpovídat přesně vašim představám a prostorovým možnostem. Samozřejmostí jsou hrany ABS, které jsou odolné vůči vlhkosti a oděru, nedeformují se ani neodlepují a zajišťují velmi dobrý estetický vzhled. Laminové desky jsou odolné proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám.
 Skříň
  Regál  Regál  Komoda  Psací stůl  Postel
Další dostupné díly můžete najít zde.

Jasan EKO/AkátováJasan EKO/IguanaJasan EKO/Tyrkysová

BEST

Program BEST je kolekcí moderního nábytku, která je speciálně určena pro děti a mládež ve věku 5 - 16 let. I přes jasně definovanou věkovou skupinu, pro kterou je tento nábytek navržen, může být i vhodný pro studenty středních a vyšších škol.


 Iguana
 
Zvláštní pozornost si zaslouží ozdobná lišta a dolní ozdobný sokl, díky kterému zůstává zachován velký úložný prostor v jednotlivých přihrádkách a zásuvkách. Použité dekory mají strukturu „LINEA”, která zdůrazňuje přirozenou kresbu dřeva v prostorovém pojetí.

Dostupné barvy: (barva úchytů je vždy v barvě ozdobné lišty a není možno ji vyměnit za jiný odstín)

Korpus: Dub divoký, Dvířka: Bílá LINEAKorpus: Bříza OJ, Dvířka: Bříza OJKorpus: Bříza OJ, Dvířka: Bílá LINEA
Bříza OJDub divokýBílá LINEAFialováIguanaAtlanticZonda

Tento dětský či studentský pokoj lze sestavit z 16 různých dílů. Tyto díly lze vhodně uspořádat dle velikosti dostupného prostoru a vkusu uživatele. Samozřejmostí jsou hrany ABS, které jsou odolné vůči vlhkosti a oděru, nedeformují se ani neodlepují a zajišťují velmi dobrý estetický vzhled. Laminové desky jsou odolné proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám.

Vzorové díly: Skříň Regál Regál  Komoda  Komoda Postel
Další dostupné díly můžete najít zde.

AtlanticDub divokýFialová