Nejen školou povinní si užívají prázdniny. Také někteří z vás, co chodíte do práce, jste si jistě dopřáli nějakou tu letní dovolenou. Teď už ale začíná podzim a je načase myslet na práci. Zase. Ale nebuďte zklamaní. Protože víme, jak podstatnou část dne trávíte v práci, připravili jsme pro vás pár tipů, jak si kancelář vylepšit. Můžete začít s drobnostmi. Nebo se vrhnout do kompletní proměny kanceláře. Ať tak či tak, ukažte vaše nápady šéfovi a k tomu přihoďte stylový graf, jak moc stoupne váš výkon, budete-li pracovat v tak krásném prostředí. Nebo pokud jste sám sobě ředitelem (mimochodem gratulujeme), zkrátka a dobře zainvestujte sami do sebe. Vytvořte si kreativní místo podle svých představ.


 

Líbí se vám tento styl? Zařiďte se podle něho

Psací stůl MODERN 18 Komoda FJORD 05 Kancelářská židle Q-087
Regál ITEMA Regál závěsný MODERN 22 Křeslo Ušák

Moderním kancelářím vévodí minimalistický styl

Minimalistický styl je hitem posledních let. A v kancelářích obzvlášť. V tomto duchu jsme proto vybírali nábytek – regály, pracovní stůl, komodu, kancelářskou židli a…oblíbený ušák. I v práci se přece musí odpočívat, ne? „No vážně šéfe, je dokázáno, že takový poobědový šlofík má na mozek téměř zázračné účinky.“ Vraťme se ale k minimalistickému stylu. Co ho charakterizuje? Jsou to jednoduché linie, tvary, čistota, pořádek, dokonalá organizace a jasná pravidla. Nábytek je elegantní, komfortní a především praktický. Výzdoba střídmá, nikde nic nepřebývá a nikde nic nechybí. Jinými slovy v jednoduchosti je krása.

Pokud i vy chcete vsadit na minimalistickou kancelář, máme pro vás pár rad. Některé budete moci aplikovat hned, jiné třeba časem, až budete mít svou pracovnu snů.
  1. Veškeré papíry schovejte do šanonů a ty zase do skříní. Místnost bude vypadat uklizeně.
  2. Sjednoťte barvy nábytku. Ideální je tón v tónu - maximálně dva, tři odstíny.
  3. Luxusního vzhledu docílíte s masivním nábytkem v kombinaci s bílou nebo černou.
  4. Upřednostněte málo nábytku, za to kvalitní provedení.
  5. Jako doplňky použijte historické artefakty z vaší profese – psací stroj, kalamář s brkem apod.
  6. Stylovou dominantou jsou i květiny. Co takhle bonsai?

Dejte všem vědět, že máte vybroušený styl

Na minimalistickém stylu je skvělé to, že nepotřebujete přehršel nábytku nebo dekorací. Stačí jen pár vybraných kousků, za to kvalitních a luxusních. Stůl, židle, regál, květina a je to. Když si takto vybavíte svou kancelář, sklidíte úspěch u každého obchodního partnera i zákazníka. Bude vidět, že jak přistupujete k vybavení ve své pracovně, tak přistupujete i ke své práci – promyšlené do posledního detailu.

Inspirujte se kancelářskými sestavami od Jamallu

Inspirujte se a podívejte se na další pracovny od Jamallu.